+372 50 82 036 info@lameleib.eu
Pilvetee tn 6, Tallinn

Hea teada!

Kuidas lavashi säilitada?

  1. Lavash säilib tavatemperatuurlil 4-8 päeva.
  2. Sügavkülmas 30+ päeva (sügavkülmast võetuna lase lavashil täielikult üles sulada enne kasutamist).

NB!  Kui korraga kõiki tooteid pakist ära ei kasuta, sulge pakend nii, et õhk ei pääseks ligi. Kuna tegemist on naturaalse tootega, mis ei sisalda lisaaineid, hakkab lavash õhu käes kuivama ja võib mureneda.
Värske toote võid panna sügavkülma ning lase jäätuda. Jäätunud toode võta sügavkülmast ja lase tootel täielikult üles sulada ning toode on elastne ja kasutamiseks valmis.

Miks süüa LameLeiva tooteid?

LameLeiva tooted on tehtud puhtast toorainest ning ei sisalda säilitus- ega muid lisaaineid.

Õhukestest ja kergesti töödeldavatest lameleibadest saab valmistada nii suupisteid, pearoogasid kui ka magustoite. Piiriks vaid fantaasia! Vaata meie retsepte!

Loodame, et meie tooted aitavad Teil elada täisväärtuslikumat elu ja pakuvad inspiratsiooni tervisliku ja mitmekülgse toidu valmistamisel!

LameLeib teeb toidu põnevaks!

Lavash liiga kõva?

Väga värske lavash on elastne (venib hästi) ja võib olla natuke kõvem närimisel. Sellepärast soovitame peale wrapi  valmistamist kuumutada toodet pannil ühelt ja teiselt poolelt, panna grilli vahele või natukeseks ajaks ahju. Veel on võimalus panna valminud retsept külmkappi seisma, et lavash pehmeneks. 

ISO 22000:2018

Toetajad

Investeeringuid taignasegamisseadme, automaatse lavašiliini, pakendusseadmete ja toodangu kvaliteeti määravate seireseadmete ostmiseks ja rakendamiseks kaasrahastati MAK meetme 4.2.1 vahenditest. Projekti eesmärgiks on suurendada ettevõtte tootmismahtu ja -efektiivsust.

2019. a projekti täisautomaatse pakkeliini hankeks kaasfinantseeritakse MAK meetme 4.2.1 vahenditest ning see on suunatud meie tootmisvõimsuse suurendamisele ning ekspordivõimekuse kasvule.

Minu lemmik retseptid
Hea teada!
vaata retsepti