Helista meile:

+372 50 82 036

info@lameleib.eu

Pilvetee tn 6, Tallinn

Hea teada!

Kuidas säilitada lavashi?

1. Lavash säilib tavatemperatuurlil 4-7 päeva.

2. Külmkapis kuni 14 päeva (lavashil tuleb lasta toatemperatuurini soojeneda)

3. Sügavkülmas kuni 30 päeva. (sügavkülmast võetuna lase Lavashil täielikult üles sulada enne kasutamist)

 

NB!  Kui korraga kõiki tooteid pakist ära ei kasuta sulge pakend nii et õhk ei pääseks ligi. Kuna tegemist on naturaalse tootega, mis ei sisalda lisaaineid hakkab lavash kuivama ja võib mureneda. Kui Lavash on juba hakanud kuivama, kasuta niisket rätikut, asetades niiske rätik  lavashi peale mõneks minutiks. Teine variant on panna lavash/tortilla sügavkülma ning lasta jäätuda. Jäätunud lavash/tortilla võta sügavkülmast ja lase tootel täielikult üles sulada ning toode on jälle elastne ega murene.


Miks süüa LameLeiva tooteid?

LameLeiva tooted on tehtud puhtast toorainest ning ei sisalda säilitus- ega muid lisaaineid.

Õhukestest ja kergesti töödeldavatest lameleibadest saab valmistada nii suupisteid, pearoogasid, kui ka magustoite (vaata retsepte: http://lameleib.eu/retseptid/ ) Piiriks vaid fantaasia!

Loodame, et meie tooted aitavad Teil elada täisväärtuslikumat elu ja pakuvad inspiratsiooni tervisliku ja mitmekülgse toidu valmistamisel!

LameLeib teeb toidu põnevaks!

 


Lavash liiga kõva?

Väga värske lavash on elastne (venib hästi) ja võib olla natuke kõvem närimisel. Sellepärast soovitame peale wrapi või rulli valmistamist kuumutada toodet  pannil ühelt ja teiselt poolt, panna grilli vahele või natukeseks ajaks ahju. Veel on võimalus panna valminud retsept külmkappi seisma, et lavash pehmeneks.  Peale mida ainult naudi! 🙂


Toetajad

Investeeringud tootmisseadmete ja toodangu kvaliteeti määravate seireseadmete ostmiseks ja rakendamiseks eesmärgiga suurendada ettevõtte tootmismahtu ja -efektiivsust. Kaasrahastatud MAK meetme 4.2.1 toetusvahenditest põllumajandustoodete töötlemiseks ning turustamiseks