Helista meile:

+372 50 82 036

info@lameleib.eu

Pilvetee tn 6, Tallinn

Tellimisjuhend

Kallid sõbrad!

Selleks, et LameLeiva tooted jõuaksid kõigini oleme lisanud kodulehele tellimissüsteemi.   Samuti on kõik tooted LameLeiva e-poes müügis soodsamate hindadega.

Peale tellimuse esitamist saate oma kauba kätte kas järgmisel või ülejärgmisel päeval.

 

 

Kuidas tellida e-poest?

  1. Vali välja sobiv toode ja kogus.

 

  1. Kui oled tutvunud tootega, vajuta tootelehel olevale nupule ''lisa ostukorvi''. Peale toote ostukorvi lisamist on sul võimalus ostukorvis olevate toodete kogust muuta ning neid vajadusel Ostukorvist eemaldada. Sinu ostukorv on Sulle kogu aeg näha lehe üleval paremas nurgas.

 

  1. Kui oled tooted ostukorvi lisanud, siis liigu edasi valikule kassa“.

 

  1. Täida arveldusinfo andmed, et saaksime kauba õigesti kohale toimetada. Vajadusel lisa märkmete tegemiseks tellimuse kohta kirjuta lahtrisse ’’tellimuse märkused’’. Kui soovid paki saata teisele aadressile, pane linnuke paremal olevale kastile ’’Saada teisele aadressile’’ ning täida lahtrid.

 

  1. Vali sobiv kauba kohaletoimetamine: Kui soovid kaupa kätte saada endale sobivast pakiautomaadist, vali SmartPOST või Omniva. Kui soovid kaupa tellida koju või ettevõttesse, vali kuller.

 

  1. Vali sobiv Makseviis: Hetkel on valikuks pangaülekanne.

 

  1. Kui oled veendunud,et andmed on korrektselt sisestatud ning oled tutvunud LameLeiva e-poe ostutingimustega vajuta nupul „Esita tellimus".

 

  1. Peale tellimuse esitamist saadetakse Sulle tellimuse arve e-mailile ning LameLeib paneb tellimuse töösse vastavalt tingimustele.