Helista meile:

+372 50 82 036

info@lameleib.eu

Pilvetee tn 6, Tallinn

Kohaletoimetamine

Peale lepingu aktiveerumist, kui klient on nõustunud Ostutingimustega ning LameLeib OÜ arveldusarvele on laekunud 100% kauba maksumusest, toimetatakse tooted kohale Kliendi poolt tellimuses esitatud aadressil.

Pakiautomaat

Koostöös SmartPOSTi-ga saab Klient kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb valida sobivaim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Paki jõudmisel pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi paneeli(arvutisse), peale mida avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab kauba kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakile 7 päeva jooksul järgi läinud, tagastatakse see LameLeivale. Kohaletoimetamine reeglina 1-2 tööpäeva jooksul. Hind: 3.95 eurot.

 

Kuller

Telli kaup kulleriga koju või ettevõttesse (üle Eesti). Kohaletoimetamine reeglina 1-2 tööpäeva jooksul. Hind: 5.50 eurot.

 

Tulen ise järele

Valides koheletoimetamise valikuks ''Tulen ise järele'', helistame Teile ja teavitame, kui Teie tellimus on valmis ja saate järele tulla. Aadress leiva 3 (vaata meie asukohta täpsemalt ''Kontakt'' lehelt. Hind: Tasuta.